See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa nadzoru inwestorskiego podczas realizacji zadania: Budowa 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach tworzenia Osiedla Poligon w Mińsku Mazowieckim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego nadzoru inwestorskiego w związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach tworzenia Osiedla Poligon w Mińsku Mazowieckim” w ramach Projektu; 2. Zakres Projektu nad realizacją którego sprawowane są usługi będące przedmiotem niniejszej umowy określa decyzja nr 225/2025 Starosty Mińskiego z dnia 17.03.2025 r o pozwoleniu na budowę, dokumentacja projektowa dla zdania „Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach tworzenia Osiedla Poligon w Mińsku Mazowieckim” oraz dokumentacja postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wyłonienie Wykonawcy Projektu, w szczególności wszelkie wytyczne i wyjaśnienia udzielone w trakcie tego postępowania, w tym projekt umowy zawartej z Wykonawcą robót budowlanych. Szczegóły w SWZ.
Interne Kennung: PN/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0001