See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Radomin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Radomin. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie zamówienia z wolnej ręki. Linie komunikacyjne na terenie Gminy Radomin: 1. Radomin – Szczutowo k. Golubia (linia 27061). Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do: wykonywania przewozów z zachowaniem parametrów technicznych, jakościowych i ilościowych określających sposób świadczenia przewozów oraz powszechnie obowiązujących norm i przepisów, współpracy z Zamawiającym przy określaniu parametrów jakościowych świadczonych przewozów, zapewnienia wykonania obowiązku, o którym mowa w art. 25 ust. 3 pkt 13 i 16 UPTZ, rozliczania Rekompensaty, zgodnie z zasadami określonymi w Umowie i obowiązującymi przepisami prawa, realizacji obowiązków sprawozdawczych zgodnie z zasadami określonymi w Umowie, realizacji, zgodnie z zasadami zawartymi w Umowie i obowiązujących przepisach prawa obowiązków, zadań związanych z przyjmowaniem skarg i reklamacji pasażerów, posiadania wymaganych zgodnie z obowiązującymi przepisami dokumentów uprawniających do świadczenia usług gminnych przewozów pasażerskich na liniach komunikacyjnych będących przedmiotem zamówienia, posiadania przez Wykonawcę tytułu prawnego do środków transportowych, za pomocą których wykonywane będą przewozy, utrzymywania w należytym stanie technicznym posiadanego majątku niezbędnego do wykonywania przewozów, prowadzenia rachunkowości zgodnie z postanowieniami Umowy i obowiązującymi przepisami, w szczególności załącznikiem do Rozporządzenia 1370/2007, zapewnienia odpowiedniego zaplecza technicznego gwarantującego utrzymanie wynikającej z rozkładu jazdy liczby pojazdów w ruchu, zapewnienia estetyki i czystości pojazdów dysponowanych do ruchu oraz usuwania zanieczyszczeń w czasie eksploatacji autobusów, jeżeli powodują utrudnienia w korzystaniu z pojazdów przez pasażerów, zapewnienia ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej powietrza poniżej 0 stopni C, zapewnienia oświetlenia wnętrza pojazdu po zmroku, likwidacji szkód, wobec pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego, powstałych wskutek okoliczności, za które Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności, na które to okoliczności Wykonawca musi być ubezpieczony, przestrzegania regularności i punktualności kursowania pojazdów, współpracy z Zamawiającym przy przygotowaniu i aktualizacji rozkładów jazdy przez Wykonawcę.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0002