See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administrowanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Lublin ( mieszkalne, użytkowe, garaże) i terenów przyległych oraz obsługa ww. usytuowanych we wspólnotach mieszkaniowych.
Beschreibung: świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi igarażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, uzytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostającymi w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/1/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 1 (Rejon 1)
Los: LOT-0002
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/2/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 2 (Rejon 2)
Los: LOT-0003
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/3/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 3 (Rejon 3)
Los: LOT-0004
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/4/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 4 (Rejon 4)
Los: LOT-0005
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/5/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 5 (Rejon 5)
Los: LOT-0006
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/6/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 6 (Rejon 6)
Los: LOT-0007
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/7/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 7 (Rejon 7)
Los: LOT-0008
Titel: PE/ADMINISTROWANIE/2/8/2025
Beschreibung: Świadczenie usługi administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami znajdującymi się w budynkach wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych i na terenach przyległych do budynków oraz usługi administrowania nieruchomościami zabudowanymi budynkami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami wraz z utrzymaniem terenów przyległych pozostających w zarządzie Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie w części 8 (Rejon 8)