2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Aferese apparatuur Radboudumc
Beschreibung: Het Radboudumc is voornemens aferese‑apparatuur aan te schaffen ter vervanging en uitbreiding van het huidige wagenpark. Het doel van deze marktconsultatie is het toetsen van het concept Programma van Eisen bij de markt, teneinde inzicht te verkrijgen in de haalbaarheid, marktconformiteit en eventuele aandachtspunten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33194100 Instrumentos y aparatos para perfusión