See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA POJAZDÓW NA POTRZEBY PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej, w tym: 1) Część 1- lekki samochód operacyjny- KP PSP Bartoszyce; 2) Część 2- lekki samochód operacyjny- KP PSP Mrągowo; 3) Część 3- lekki samochód kwatermistrzowski- KW PSP Olsztyn; 4) Część 4- lekki samochód rozpoznawczo- ratowniczy typu pickup 4x4- KM PSP Elbląg; 5) Część 5- lekki samochód rozpoznawczo- ratowniczy typu pickup 4x4- KM PSP Olsztyn; 6) Część 6- mikrobus do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- KP PSP Braniewo; 7) Część 7- mikrobus do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- KP PSP Lidzbark Warmiński; 8) Część 8- mikrobus do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- KM PSP Elbląg; 9) Część 9- lekki samochód kwatermistrzowski- KP PSP Olecko. Opis części zamówienia znajduje się w § 19 SWZ. 2. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w dokumentacji przetargowej. 3. Podane przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia ewentualne nazwy (znaki towarowe), normy, oceny i specyfikacje techniczne mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych na podstawie art. 101 ust. 4, 5, 6 uPzp w związku z art. 99 uPzp. Jeżeli w dokumentacji postępowania wskazano konkretne normy, oceny i specyfikacje techniczne, Zamawiający informuje, że dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisanych przez te normy. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać w ofercie- w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych- że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Wskazane w dokumentacji znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzują pochodzenie materiałów, urządzeń, usług- służą jako pomocnicze, dopuszcza się zastosowanie materiałów, urządzeń i innych wyrobów „równoważnych” pod warunkiem uzyskania parametrów technicznych równych lub lepszych niż uzyskane poprzez realizację wg wskazań opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania „równoważne” do opisanych przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty, urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku do oferty należy załączyć opis proponowanego produktu, urządzenia, zawierający dodatkowo jego parametry techniczne i nazwę producenta. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi znaleźć się w ofercie.
Interne Kennung: WT.2370.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- lekki samochód operacyjny- KP PSP Bartoszyce.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 1 obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu operacyjnego- na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.1 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- lekki samochód operacyjny- KP PSP Mrągowo
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 2 obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu operacyjnego- na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.2 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- lekki samochód kwatermistrzowski- KW PSP Olsztyn.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 3 obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego- na potrzeby Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.3 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- lekki samochód rozpoznawczo- ratowniczy typu pickup 4x4- KM PSP Elbląg.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 4 obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo- ratowniczego typu pickup 4x4- na potrzeby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.4 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- lekki samochód rozpoznawczo- ratowniczy typu pickup 4x4- KM PSP Olsztyn
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 5 obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo- ratowniczego typu pickup 4x4- na potrzeby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.5 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- mikrobus do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- KP PSP Braniewo.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 6 obejmuje dostawę fabrycznie nowego mikrobusa do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.6 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- mikrobus do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- KP PSP Lidzbark Warmiński.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 7 obejmuje dostawę fabrycznie nowego mikrobusa do przewozu min.9 osób łącznie z kierowcą- na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.7 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- mikrobus do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- KM PSP Elbląg.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 8 obejmuje dostawę fabrycznie nowego mikrobusa do przewozu min. 9 osób łącznie z kierowcą- na potrzeby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.8 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0009
Titel: Część 9- lekki samochód kwatermistrzowski- KP PSP Olecko.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w części 9 obejmuje dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego- na potrzeby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku. Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4.9 do SWZ. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach określonych w dokumentacji postępowania w tym we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ).