565470-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Výkon stavebného dozoru na stavbe: Malcov – Lenartov – kanalizácia a ČOV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výkon stavebného dozoru na stavbe: Malcov – Lenartov – kanalizácia a ČOV
Beschreibung: 1. Predmetom tejto zákazky je poskytnutie služby stavebného dozoru v rámci stavby: Malcov – Lenartov – kanalizácia a ČOV (ďalej len „Stavba“). Úspešný uchádzač bude podľa podmienok dohodnutých v zmluve, vykonávať dozor nad vykonávaním prác na Stavbe podľa zmluvy o dielo, uzatvorenej medzi obstarávateľom a zhotoviteľom Stavby tak, aby všetky práce na stavbe boli zrealizované v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi, STN a technickými špecifikáciami, v stanovenom čase a v rámci ceny dohodnutej v Zmluve o dielo a pri dodržaní podmienok určených Zmluvou o dielo. 2. Podrobný opis predmetu zákazky a ďalšie požiadavky na spôsob poskytnutia služieb a ostatných plnení tvoriacich predmet zákazky sa nachádza v jednotlivých prílohách Časti B. Zmluvné podmienky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71530000 Beratung im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71315300 Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001