See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Területkezelés a Vértes-Mezőföldi Tájegységben
Beschreibung: A Magyar Állam tulajdonában és a Megrendelő vagyonkezelésében lévő területeken, a természetes állapotú gyepek fenntartásához szükséges természetvédelmi célú területkezelési feladatok ellátása (kaszálás, szárzúzás/tisztító kaszálás) a területre vonatkozó természetvédelmi korlátozások maradéktalan figyelembe vételével.
Vorherige Bekanntmachung: 326855-2026
Interne Kennung: EKR000909532026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK a legjobb ár-érték arány [Kbt. 76. § (2) bek. c) pont] értékelési szempontot alkalmazza. Az ajánlatok értékelése során adható pontszám alsó és felső határa: 0-100 pont. Értékelés módszerei: árszempont – fordított arányosítás, minőségi értékelési szempont – egyenes arányosítás.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Magyar Állam tulajdonában és a Megrendelő vagyonkezelésében lévő területeken, a természetes állapotú gyepek fenntartásához szükséges természetvédelmi célú területkezelési feladatok ellátása (kaszálás, szárzúzás/tisztító kaszálás) a területre vonatkozó természetvédelmi korlátozások maradéktalan figyelembe vételével. A kezelendő terület nagysága: 385,118 ha. A Sárréti Tájvédelmi Körzet részeként védett, természetes állapotú gyepek fenntartásához szükséges természetvédelmi célú területkezelési feladatok ellátása (kaszálás/szárzúzás/tisztító kaszálás) a területre vonatkozó természetvédelmi korlátozások maradéktalan figyelembe vételével. A részletek a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező Műszaki leírásban és Szerződéstervezetben.
Interne Kennung: EKR000909532026/1
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft