See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Cyfryzacja w Gminie Rakszawa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług publicznych w ramach realizacji projektu „Cyfryzacja w Gminie Rakszawa”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup komputerów do systemu pracy zdalnej
Beschreibung: System pracy zdalnej pracowników – sprzęt – 10 szt.