2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja projektu wykonania instalacji magazynowania energii na terenie Miasta Jordanów, Gminy Raba Wyżna oraz Bystra Sidzina.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 225 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej (dalej jako „Instalacje”) dla istniejących instalacji fotowoltaicznych wraz z falownikami i urządzeniami koordynującymi pracę falowników.
Interne Kennung: IRG.271.1.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja projektu wykonania instalacji magazynowania energii na terenie Miasta Jordanów, Gminy Raba Wyżna oraz Bystra Sidzina
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie 225 sztuk instalacji magazynów energii elektrycznej (dalej jako „Instalacje”) dla istniejących instalacji fotowoltaicznych wraz z falownikami i urządzeniami koordynującymi pracę falowników. 2. W ramach zamówienia wybrany wykonawca wykona dostawę wraz z rozmieszczeniem i montażem 150 magazynów energii o pojemności 10 kWh oraz 75 magazynów energii o pojemności 6 kWh do gospodarstw domowych mieszkańców: Gminy Bystra Sidzina, Gminy Raba Wyżna oraz Miasta Jordanów. W obrębie właściwości terytorialnej każdego z Zamawiających Wykonawca1 dostarczy, rozmieści i zamontuje 50 magazynów energii o pojemności 10 kWh oraz 25 magazynów energii o pojemności 6 kWh.
Menge: 225 Stück