2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu (serwerów oraz przełączników sieciowych), który pozwoli na podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest zakup sprzętu (serwerów oraz przełączników sieciowych), który pozwoli na podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Szpitala Powiatowego w Zawierciu w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 pakiety: Pakiet nr 1 – Serwery Pakiet nr 2 – Przełączniki sieciowe
Interne Kennung: DZP/PN/64/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest złożyć podpisane przez osoby uprawnione kwalifikowalnym podpisem elektronicznym niżej wymienione dokumenty: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3) Oświadczenie JEDZ – załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5; 5) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski; 6) Deklarację zgodności CE lub dokument równoważny – dotyczy pakietu nr 1 i 2; 7) Dokument potwierdzający osiągniecie odpowiedniego wyniku w teście PassMark CPU Mark dla każdego z zaoferowanych procesorów. Wydruk potwierdzający wynik testu zaoferowanego procesora, wykonany nie wcześniej niż w terminie zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu i nie później niż termin wyznaczony do składania ofert (wydruk powinien zawierać adres strony internetowej oraz datę sporządzenia wydruku) – dotyczy pakietu nr 1; 8) Certyfikat ISO 9001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanych serwerów/przełączników sieciowych działa zgodnie z systemem zarządzania jakością w zakresie produkcji sprzętu IT - dotyczy pakietu nr 1 i 2; 9) Certyfikat ISO 14001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanych serwerów/przełączników sieciowych działa zgodnie z systemem zarządzania środowiskowego w zakresie produkcji sprzętu IT - dotyczy pakietu nr 1 i 2; 10) Certyfikat ISO 50001 lub równoważny, potwierdzający, że producent oferowanych serwerów stosuje politykę zarządzania energią zgodną z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej – dotyczy pakietu nr 1; 11) Certyfikat EPEAT potwierdzający, że produkt spełnia co najmniej EPEAT Silver – dotyczy pakietu nr 1; 12) Wydruk ze strony Windows Server Catalog potwierdzający certyfikację oferowanego modelu serwera. – dotyczy pakietu nr 1; 13) Karty katalogowe oferowanego sprzętu – dotyczy pakietu nr 1 i 2, 14) Dokumenty potwierdzające spełnienie opcjonalnych parametrów technicznych oferowanych urządzeń w kryterium oceny ofert – „PARAMETRY TECHNICZNE”, wskazane w załączniku nr 2, 15) Oświadczenie wykonawcy dotyczące zgodności oferowanego sprzętu oraz sposobu realizacji zamówienia z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”) - dotyczy pakietu 1 i 2.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1 – Serwery
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa - Pakiet nr 1 – Serwery - zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: DZP/PN/64a/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2 – Przełączniki sieciowe
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa - Pakiet nr 2 – Przełączniki sieciowe - zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: DZP/PN/64b/2025