565519-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung28/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33600000 Arzneimittel, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej produktów leczniczych.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 16
LosLOT-0017
TitelPakiet 17 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej substancji do receptury.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej substancji do receptury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 17
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
LosLOT-0018
TitelPakiet 18 Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung28/ZP/2026 Pakiet 18
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten