2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flotilové pojištění vozidel statutárního města Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je výběr pojistitele a následné uzavření tzv. flotilové pojistné smlouvy na poskytování pojistných služeb – pojištění motorových vozidel statutárního města Hradec Králové, tj. odpovědnosti za újmu či škodu způsobenou provozem vozidla, havarijní pojištění vozidel nebo jejich částí a připojištění čelních skel, a to za podmínek a v rozsahu stanoveném v přílohách zadávacích podmínek.
Interne Kennung: MMHKTA202600000084
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zadavatel si vyhrazuje změnu výše pojistného na jeden rok na základě změny limitů pojistného plnění dle aktuálních potřeb zadavatele. b) Zadavatel si vyhrazuje změnu výše pojistného za jeden rok, pokud dojde v průběhu účinnosti smlouvy k pořízení nových vozidel nebo vyřazení vozidel stávajících.