565529-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Apparate und Geräte zum Nachweis von Flüssigkeiten – Vybavení patologie nemocnice Náchod – část 1: Barvící a montovací automat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení patologie nemocnice Náchod – část 1: Barvící a montovací automat
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: Dodávka nového (nikoliv repasovaného) automatického barvícího a montovacího systému pro histologické preparáty (sestava), a to včetně dopravy do sídla zadavatele, instalace, uvedení do provozu, provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu a instruktáže obsluhy v souladu s platnou legislativou pro zdravotnické prostředky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38435000 Apparate und Geräte zum Nachweis von Flüssigkeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungONN_01_2026