565532-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup i dostawa produktów leczniczych do terapii CAR-T
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa produktów leczniczych do terapii CAR-T
BeschreibungWykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni dostawę asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Interne KennungDZPU.2632.38.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungWykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni sukcesywną dostawę asortymentu określonego w dokumentach zamówienia: AXICABTAGENE CILOLEUCEL - dyspersja do infuzji 2 op.
Interne KennungDZPU.2632.38.2026-Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungWykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni sukcesywną dostawę asortymentu określonego w dokumentach zamówienia: BREXUCABTAGENE AUTOLEUCEL - dyspersja do infuzji 2 op.
Interne KennungDZPU.2632.38.2026-Pakiet 2