See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessie voor de exploitatie van een dierenasiel en dierenpension
Beschreibung: De Concessiegever verleent een persoonlijk gebruiksrecht, onder de vorm van een Concessieovereenkomst, voor de exploitatie van een dierenasiel en een dierenpension op het grondgebied Knokke-Heist, gedurende de periode van 01/01/2027 tot en met 31/12/2032.
Interne Kennung: 2026/3003/CON/EV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85210000 Haustierzuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/3003/CON/EV - 1
Interne Kennung: 1