2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego 2026 R.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa sprzętu kwaterunkowego tj.: Część I zamówienia - dostawa krzeseł i foteli biurowych; Część II zamówienia - dostawa mebli o konstrukcji drewnianej; Część III zamówienia - dostawa mebli o konstrukcji metalowej; Część IV zamówienia - dostawa sprzętu polowego.
Interne Kennung: 6/VI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - dostawa krzeseł i foteli biurowych.
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Ogólnych wymaganiach w zakresie sprzętu kwaterunkowego - załącznik nr 2 do SWZ; Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 6/VI/2026 - część I zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż nastąpiła potrzeba zwiększenia ilości dostarczanego przedmiotu zamówienia zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp i zakupi dodatkowo towar zgodny z przedmiotem zamówienia. Szczegółowy wykaz produktów objętych opcją podano w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 3 - część I do SWZ. Warunkiem uruchomienia opcji jest wola zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania tylko z jego części, wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W umowie zawieranej w wyniku postępowania zostanie wpisane łączne wynagrodzenie wykonawcy w wysokości obejmującej zamówienie podstawowe i taka część zamówienia objętego opcją, na którą zamawiający będzie posiadał środki finansowe w dniu podpisania umowy. Pozostała część asortymentu pozostanie określona w pisemnym zgłoszeniu przesłanym do wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach opcji. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego opcją musi być identyczna. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen wskazanych w ofercie przez wykonawcę. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - dostawa mebli o konstrukcji drewnianej.
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Ogólnych wymaganiach w zakresie sprzętu kwaterunkowego - załącznik nr 2 do SWZ; Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 6/VI/2026 - część II zamówienia
Beschreibung der Optionen: Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż nastąpiła potrzeba zwiększenia ilości dostarczanego przedmiotu zamówienia zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp i zakupi dodatkowo towar zgodny z przedmiotem zamówienia. Szczegółowy wykaz produktów objętych opcją podano w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 4 - część II do SWZ. Warunkiem uruchomienia opcji jest wola zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania tylko z jego części, wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W umowie zawieranej w wyniku postępowania zostanie wpisane łączne wynagrodzenie wykonawcy w wysokości obejmującej zamówienie podstawowe i taka część zamówienia objętego opcją, na którą zamawiający będzie posiadał środki finansowe w dniu podpisania umowy. Pozostała część asortymentu pozostanie określona w pisemnym zgłoszeniu przesłanym do wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach opcji. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego opcją musi być identyczna. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen wskazanych w ofercie przez wykonawcę. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia - dostawa mebli o konstrukcji metalowej.
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Ogólnych wymaganiach w zakresie sprzętu kwaterunkowego - załącznik nr 2 do SWZ; Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 6/VI/2026 - część III zamówienia
Beschreibung der Optionen: Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż nastąpiła potrzeba zwiększenia ilości dostarczanego przedmiotu zamówienia zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp i zakupi dodatkowo towar zgodny z przedmiotem zamówienia. Szczegółowy wykaz produktów objętych opcją podano w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 5 - część III do SWZ. Warunkiem uruchomienia opcji jest wola zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania tylko z jego części, wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W umowie zawieranej w wyniku postępowania zostanie wpisane łączne wynagrodzenie wykonawcy w wysokości obejmującej zamówienie podstawowe i taka część zamówienia objętego opcją, na którą zamawiający będzie posiadał środki finansowe w dniu podpisania umowy. Pozostała część asortymentu pozostanie określona w pisemnym zgłoszeniu przesłanym do wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach opcji. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego opcją musi być identyczna. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen wskazanych w ofercie przez wykonawcę. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia - dostawa sprzętu polowego.
Beschreibung: Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Ogólnych wymaganiach w zakresie sprzętu kwaterunkowego - załącznik nr 2 do SWZ; Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: 6/VI/2026 - część IV zamówienia
Beschreibung der Optionen: Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż nastąpiła potrzeba zwiększenia ilości dostarczanego przedmiotu zamówienia zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp i zakupi dodatkowo towar zgodny z przedmiotem zamówienia. Szczegółowy wykaz produktów objętych opcją podano w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 6 - część IV do SWZ. Warunkiem uruchomienia opcji jest wola zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania tylko z jego części, wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W umowie zawieranej w wyniku postępowania zostanie wpisane łączne wynagrodzenie wykonawcy w wysokości obejmującej zamówienie podstawowe i taka część zamówienia objętego opcją, na którą zamawiający będzie posiadał środki finansowe w dniu podpisania umowy. Pozostała część asortymentu pozostanie określona w pisemnym zgłoszeniu przesłanym do wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach opcji. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego opcją musi być identyczna. Rozliczenie przedmiotu zamówienia objętego zakresem opcjonalnym nastąpi na podstawie cen wskazanych w ofercie przez wykonawcę. Termin realizacji zamówienia opcjonalnego pokrywa się z realizacją zamówienia podstawowego.