565567-2026 - Wettbewerb
Belgien – Unternehmens- und Managementberatung – Advies, begeleiding en evaluatie ESG-impact topevenementen
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAdvies, begeleiding en evaluatie ESG-impact topevenementen
BeschreibungAdvies, begeleiding en evaluatie ESG-impact topevenementen door een duurzaamheidspartner
Interne KennungTVL/2026/1978/OOP/CEV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensopenbare procedure op Europees niveau
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelTVL/2026/1978/OOP/CEV - 1
BeschreibungAdvies, begeleiding en evaluatie ESG-impact topevenementen
Interne Kennung1