See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup części układu hamulcowego do pojazdów kolejowych serii EN81, EN63A, EN96.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowych części układu hamulcowego do pojazdów kolejowych serii EN81, EN96 i EN63A w zakresie zadania/zadań: Zadanie nr 1 - zakup fabrycznie nowych sprężarek pneumatycznych wraz z osuszaczem dwukomorowym i zaworami bezpieczeństwa do pojazdu szynowego serii EN81, typ 308B, zgodnie z wymaganiami technicznymi i normami jakościowymi. Zadanie nr 2 - zakup fabrycznie nowych tarcz hamulcowych, do pojazdu szynowego serii EN96, typ 34WE, zgodnie z wymaganiami technicznymi i normami jakościowymi. Zadanie nr 3 – zakup fabrycznie nowych elementów układu pneumatycznego i hamulca przeznaczonych do pojazdu EN63A oraz EN96, zgodnie z wymaganiami technicznymi i normami jakościowymi.
Interne Kennung: Ki.240.3155.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322000 Bremsen und Bremsenteile
5. Los
Los: LOT-0001