2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren Bomen
Beschreibung: Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het betrouwbaar en efficiënt leveren van diverse soorten bomen die voldoen aan de gestelde kwaliteits- en specificatie-eisen. De bomen zullen worden gebruikt voor aanplanting in parken, straten, pleinen en andere openbare ruimtes bij Opdrachtgever. Het is heel belangrijk dat de bomen van hoge kwaliteit zijn en passen bij de specifieke groeiomstandigheden en het klimaat van de regio. Opdrachtnemer moet consistent kunnen leveren, flexibel zijn en snel kunnen inspelen op veranderende omstandigheden of onverwachte uitdagingen. € 800.000,-
Interne Kennung: 26.K.132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de Raamovereenkomst is twee jaar, met de mogelijkheid tot verlenging: twee keer één (1) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leveren Bomen
Identificador interno: 26.K.132
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 03450000 Productos de vivero
Clasificación adicional (cpv): 03452000 Árboles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: