565633-2026 - Wettbewerb
Polen – Labormöbel – Dostawa wraz z montażem mebli biurowych laboratoryjnych i dygestoriów dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem mebli biurowych laboratoryjnych i dygestoriów dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych, laboratoryjnych i dygestoriów dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach – zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 2. Wyposażenie, wymagania funkcjonalne zostały szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ– Opis Przedmiotu zamówienia - Opis techniczny/odpowiednio do danej kondygnacji budynku / przyziemie, parter, 1 piętro, 2 piętro, 3 piętro /oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Specyfikacje asortymentowo – cenowe – Załączniki Nr 2.1.-2.5. do SWZ. Kolorystyka wymaganych mebli laboratoryjnych i biurowych zawarta jest w Załączniku Nr 12 do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia został podzielony na dwa Etapy realizacji i szczegółowo jest opisany Rozdziale IV SWZ Wymagany termin realizacji zamówienia -wykonanie przedmiotu zamówienia - z zachowaniem określonego i wymaganego przez Zamawiającego terminu realizacji 1) I Etap realizacji przedmiotu zamówienia – realizacja do dnia 30 grudnia 2026r. 2) II Etap realizacji przedmiotu zamówienia - do dnia 20 grudnia 2027r. 3. Szczegółowy wykaz pomieszczeń do realizacji w każdym Etapie – zawiera Załącznik Nr 1A do SWZ 4. Rozmieszczenie mebli laboratoryjnych wg kondygnacji budynku ZHW zawarte jest w Rysunkach technicznych, stanowiących Załączniki Nr 4.1-4.5 do SWZ 5. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Nieprzeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej będzie skutkowało odrzuceniem jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.
Interne KennungWIW-AG-ZP.272.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych, laboratoryjnych i dygestoriów dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Katowicach. Wyposażenie, wymagania funkcjonalne zostały szczegółowo opisane w Załączniku Nr 3 do SWZ– Opis Przedmiotu zamówienia – Opis techniczny/odpowiednio do danej kondygnacji budynku / przyziemie, parter, 1 piętro, 2 piętro, 3 piętro /oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – Specyfikacje asortymentowo – cenowe – Załączniki Nr 2.1.-2.5. do SWZ. 2. Termin wykonania zamówienia został podzielony na II Etapy realizacji i jest opisany w Rozdziale IV SWZ 3. Szczegółowy wykaz pomieszczeń do realizacji w każdym Etapie – zawiera Załącznik Nr 1A do SWZ 4. Rozmieszczenie mebli laboratoryjnych wg kondygnacji budynku ZHW zawarte jest w Rysunkach technicznych, stanowiących Załączniki Nr 4.1-4.5 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 39130000 Büromöbel