565652-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Hochspannungskabel – Kabeláže VN pro výstavbu FVE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKabeláže VN pro výstavbu FVE
BeschreibungNákup kabeláže vysokého napětí (VN) pro výstavbu a následné připojení plánovaných fotovoltaických elektráren (FVE) do distribuční sítě.
Interne KennungN006/25/V00003399
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321300 Hochspannungskabel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje: (a) kdykoliv Zadávací řízení zrušit, nejpozději však do zavedení DNS, (b) změnit nebo doplnit dodatkem k Zadávací dokumentaci Zadávací podmínky před uplynutím Lhůty pro podání Žádostí o účast a kdykoli v průběhu doby trvání zavedeného DNS.