2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Payrolldiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor payrolldienstverlening ten behoeve van Vitus Zuid. De totale raming van de opdracht bedraag circa € 1.110.000,- per jaar exclusief btw, gebaseerd op historische uitgaven binnen de deelnemende scholen. De totale geraamde waarde is € 4.400.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: KQBD/26052026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar. Vitus Zuid heeft eenzijdig de mogelijkheid de raamovereenkomst vervolgens met twee (2) maal één (1) jaar te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Title: EA Payrolldiensten
Internal identifier: KQBD/26052026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Payrolldiensten
Identificador interno: KQBD/26052026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: