2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leje, levering og opsætning af pavilloner - Kildegårdskolen
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering, opsætning og leje af pavilloner ved Kildegårdskolen i Herlev Kommune. Pavillonerne skal samles til én enhed og anvendes til undervisning for 2 klasser med ca. 25 børn pr. klasse.
Interne Kennung: 275160397
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres i overensstemmelse med Udbudslovens afsnit II om offentlige indkøb over tærskelværdien, jf. Udbudsloven, lovbekendtgørelse nr. 10 af 6. januar 2023.Udbuddet offentliggøres på en sådan måde, at enhver kan afgive tilbud.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000