565688-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Świadczenie usług reklamowych i promocyjnych regionu i Invest in Pomerania podczas wydarzenia Kongres Nowej Mobilności, które odbędzie się w terminie 23-25 września 2026 r. w Katowicach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług reklamowych i promocyjnych regionu i Invest in Pomerania podczas wydarzenia Kongres Nowej Mobilności, które odbędzie się w terminie 23-25 września 2026 r. w Katowicach.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług reklamowych i promocyjnych regionu i Invest in Pomerania podczas wydarzenia Kongres Nowej Mobilności, które odbędzie się w terminie 23-25 września 2026 r. w Katowicach. 2.Szczegóły dotyczące przedmiotu umowy zostały uregulowane we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 3 do zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung426408-2026
Interne KennungZP.19.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
LosLOT-0001