2. Verfahren
Verfahren
Titel: VALENTÝNA II - oprava plavidla
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení opravy lodi Valentýna II rejstříkové číslo 103834. Oprava bude provedena z důvodu odstranění technických závad plavidla k obnovení jeho dlouhodobé provozuschopnosti, a splnění technických požadavků k dalšímu povolení provozu plavidla. Oprava bude provedena po vytažení plavidla z vody na lodním výtahu. Do předmětu veřejné zakázky spadá především provedení prohlídky skutečného stavu plavidla, výměna obšívky podponorové části, úprava zádě plavidla (úprava vrtulových tunelů), zhotovení nových chladičů, výměna dýz a vrtulí, oprava hřídelového vedení, generální oprava motorů, repase převodovek, repase kormidel, opískování boků a nátěr boků a podponorové části plavidla, úpravy částí lodi dle požadavků normy ES-TRIN. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž vypracování technické dokumentace opravy . Pro nově vyráběné části, které budou vyžadovat schválení inspekční organizací bude vypracována technická dokumentace. Dokumentace bude rozkreslena do stupně vhodného pro výrobu a bude předložena inspekční organizaci ke schválení. Dále je součástí předmětu plnění realizace zajištění dohledu akreditované inspekční organizace po celou dobu provádění prací a zajištění kompletního programu zkoušek plavidla dle platné legislativy za dohledu inspekční organizace. Předmět plnění veřejné zakázky bude částečně zadán s požadavky na výkon a funkci v souladu s § 92 odst. 2 zákona.
Interne Kennung: PVL-31593/2025/830
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50241100 Reparatur von Wasserfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001