See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów, sprzętu komputerowego i oprogramowania. 1) Część I Komputery 2) Część II Sprzęt serwerowy 3) Część III Oprogramowanie 4) Część IV Drukarki 5) Część V Monitory
Interne Kennung: P.260.7.2026.PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Komputery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa KOMPUTERÓW STACJONARNY ALL-IN-ONE w ilości 6 szt. oraz KOMPUTERÓW STACJONARNYCH ALL-IN-ONE w ilości 10 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Część II Serwery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ZASILACZY AWARYJNY UPS w ilości 5 szt., PAMIĘCI MASOWEJ w ilości 13 szt., DYSKI DO PAMIĘCI MASOWEJ w ilości 55 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Część III Oprogramowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Microsoft Office Standard Dev SL (AAA-03499) w ilości 16 szt., Windows Remote Desktop Server Client Access SA (AAA-03875) w ilości 20 szt., Licencja SA Microsoft Exchange Server Standard SftSA (AAA-03738) w ilości 2 szt., Licencja Microsoft SQL Serwer 2025 (AAA-03752) w ilości 20szt.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Drukarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa DRUKAREK KODÓW KRESKOWYCH w ilości 16 szt., DRUKAREK LASEROWYCH w ilości 3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0005
Titel: Część V Monitory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa MONITORÓW LCD 4K w ilości 30 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme