2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Opatów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu całej masy wytworzonych odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, powstałych i zebranych z nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych gminy Opatów, bez względu na warunki atmosferyczne, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami: 1) ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733 ), oraz rozporządzeniami wykonawczymi, 2) uchwały nr VII/6/8/2024 Sejmiku Województwa Śląskiego, z dnia 21.10.2024 r., w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa śląskiego na lata 2023-2028 3) uchwała nr 154/XXVI/2021 Rady Gminy Opatów z dnia 30 marca 2021 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opatów z późniejszymi zmianami, 4) uchwała nr 129/XXIII/2020 z dnia 9.12.2020 r. Rady Gminy Opatów w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Opatów i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi z późniejszymi zmianami. Świadczenie usługi polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Opatów. Liczba nieruchomości zamieszkałych, z których należy odebrać odpady komunalne wynosi minimum 1763. W skład gminy wchodzą miejscowości: Opatów, Iwanowice Duże, Iwanowice Małe, Iwanowice-Naboków, Wilkowiecko, Waleńczów, Złochowice, Zwierzyniec Pierwszy, Zwierzyniec Drugi. 1) Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do odbioru odpadów zmieszanych, selektywnie zebranych (tworzywa sztuczne i metal) i pojemniki na szkło oraz worki na odpady selektywnie zebrane (papier i bioodpady) oraz wyposażenie punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w odpowiednie kontenery i pojemniki do gromadzenia odpadów. 2) Wykonawca jest zobowiązany do odbioru wszystkich odpadów z: a) nieruchomości zamieszkałych, b) punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych.
Vorherige Bekanntmachung: 381279-2025
Interne Kennung: IR.271.7.2025.WS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji