See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem - středisko Stříbrníky - rekonstrukce objektu (Výstupní 2)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní rekonstrukce objektu, a to nevyhovujících vnitřních rozvodů a VZT a souvisejících stavebních prací, včetně dispozičních úprav. Dále provedení zateplení školy, výměna obvodového pláště, výměna oken a potřebné venkovní úpravy. Součástí plnění je využití metody BIM, tedy informačního modelování staveb, a to v rozsahu popsaném v této SoD a jejích přílohách. Zhotovitel společně s předáním stavby předá informační model skutečného provedení stavby, který bude obsahovat informace o všech realizovaných nebo realizací jakkoliv dotčených konstrukcích. Součástí předání bude také dokumentace skutečného provedení stavby, která bude vytvořena dle principů metody BIM formou digitálních modelů stavby. Požadavky na využití BIM během realizace díla se řídí BIM Protokolem, který je přílohou smlouvy.
Interne Kennung: KUUK/022094/2024/INV/VZ-RR/0023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001