2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directeur Stichting Greenport Regio Boskoop
Beschreibung: De dienstverlening betreft het verrichten van de werkzaamheden van programma- en proces management en het leiden van de Stichting door het daartoe leveren van een deskundig directeur voor de Stichting Greenport Regio Boskoop. Het beoogde resultaat en de daarbij behorende tijdsplanning dienen te passen binnen de kaders van een jaarlijks (voorafgaand aan een kalenderjaar) vast te stellen jaarplan van de St. Greenport Regio Boskoop en de Strategische Agenda 2025-2030. SGRB verwacht dat de gemiddelde tijdsbesteding 60 uur per maand bedraagt. De contractduur is (vanaf 1 januari 2027) 24 maanden, met driemaal een optionele verlenging van 12 maanden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Clasificación adicional (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad, 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente, 98000000 Otros servicios comunitarios, sociales o personales