565740-2026 - Ergebnis
Polen – Chemische Reagenzien – Dostawa odczynników chemicznych na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa - ogłoszenie dotyczy części 26-39.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników chemicznych na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa - ogłoszenie dotyczy części 26-39.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Zał. nr 2, w podziale na 66 części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Zał. nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Zał. nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Zał. nr 3 i nr 3a do SWZ. 4. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych w wybranych częściach, wskazanych w Zał. nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, iż zamiana jakiegokolwiek odczynnika chemicznego i wprowadzenie jego zamiennika do procedury badawczej wymaga każdorazowo przeprowadzenia bardzo kosztownego i czasochłonnego procesu walidacyjnego. Uniemożliwiałoby to zapewnienie ciągłości prac badawczych, obniżyłoby efektywność pracy Laboratorium, co mogłoby wpłynąć na wydłużenie okresu oczekiwania na wynik badania oraz podniosłoby znacznie koszty funkcjonowania Laboratorium. W skrajnych przypadkach procedura walidacyjna mogłaby wykazać nieprzydatność zakupionego zamiennika do badań, co spowodowałoby konieczność ponownego zakupu i zdezorganizowałoby pracę Laboratorium. W laboratoriach Centralnego Laboratorium stosowane są metodyki badań ogólnie przyjęte na forum międzynarodowym i w Unii Europejskiej, wymagające zastosowania określonego sprzętu laboratoryjnego o określonym standardzie i jakości (często występuje bezpośrednie wskazanie w metodyce). Ponadto konieczne jest zachowanie określonego trybu pracy poprzez zastosowanie sprzętu używanego do tej pory, (ich zmiana może w istotny sposób wpłynąć na jakość wyników lub spowodować konieczność ponownej optymalizacji metody). W pozostałych częściach, ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, Zamawiający dopuszcza znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy równoważne - pod warunkiem, iż oferowane przez Wykonawcę przedmioty zamówienia będą o takich samych lub lepszych parametrach jakościowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Zał. nr 2 do SWZ. 10. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 13. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Vorherige Bekanntmachung194122-2026
Interne KennungWIP.261.25.2026.OM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0026
TitelCzęść 26 - Zestawy do izolacji DNA/RNA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa odczynników chemicznych na potrzeby Centralnego Laboratorium Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, określonych w Załączniku nr 2. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce realizacji dostaw: zgodnie z Załącznikiem nr 3 i nr 3a do SWZ.
Interne KennungCzęść 26 - Zestawy do izolacji DNA/RNA
LosLOT-0027
TitelCzęść 27 - Odczynniki do real-time PCR
Interne KennungCzęść 27 - Odczynniki do real-time PCR
LosLOT-0028
TitelCzęść 28 - EDTA
Interne KennungCzęść 28 - EDTA
LosLOT-0029
TitelCzęść 29 - Polimeraza do real time PCR
Interne KennungCzęść 29 - Polimeraza do real time PCR
LosLOT-0030
TitelCzęść 30 - Odczynniki do PCR
Interne KennungCzęść 30 - Odczynniki do PCR
LosLOT-0031
TitelCzęść 31 - Odczynniki do LAMP
Interne KennungCzęść 31 - Odczynniki do LAMP
LosLOT-0032
TitelCzęść 32 - Odczynniki do biologii molekularnej
Interne KennungCzęść 32 - Odczynniki do biologii molekularnej
LosLOT-0033
TitelCzęść 33 - Odczynniki do PCR/ real-time PCR
Interne KennungCzęść 33 - Odczynniki do PCR/ real-time PCR
LosLOT-0034
TitelCzęść 34 - Startery RLF
Interne KennungCzęść 34 - Startery RLF
LosLOT-0035
TitelCzęść 35 - Sondy RLF
Interne KennungCzęść 35 - Sondy RLF
LosLOT-0036
TitelCzęść 36 - Startery
Interne KennungCzęść 36 - Startery
LosLOT-0037
TitelCzęść 37 - Sondy
Interne KennungCzęść 37 - Sondy
LosLOT-0038
TitelCzęść 38 - Sondy
Interne KennungCzęść 38 - Sondy
LosLOT-0039
TitelCzęść 39 - Sonda cms
Interne KennungCzęść 39 - Sonda cms