565741-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Geräte – Achizitia de echipamente 12 loturi ” in cadrul proiectului “ Dotare ambulatoriu integrat din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod proiect: 333062
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitia de echipamente 12 loturi ” in cadrul proiectului “ Dotare ambulatoriu integrat din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod proiect: 333062
Beschreibung: Achizitia de echipamente 12 loturi ” in cadrul proiectului “ Dotare ambulatoriu integrat din cadrul Spitalului Municipal Medias” Cod proiect: 333062 Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :18 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod consolidat tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor
Interne Kennung: 4751469_2025_PAAPD1563673
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - ECHIPAMENTE MEDICALE IMAGISTICA
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 1, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte, 33111660 Knochendensitometer, 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE COMPLEXE - DIAGNOSTIC TIP 1
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 2, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE FIZIOTERAPIE
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 3, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0004
Titel: MOBILIER MEDICAL
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 4, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE OBSTETRICA GINECOLOGIE SI UROLOGIE
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 5, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33164100 Kolposkop, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0006
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE DIVERSE TIP 2
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE DIVERSE TIP 3
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 7, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ECHIPAMENTE MEDICALE ORL
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 8, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33121400 Audiometer, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: INSTRUMENTAR
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 9, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33131000 Zahnärztliche Handgeräte, 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0010
Titel: MESE CONSULTATII
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 10, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192210 Untersuchungstische
Los: LOT-0011
Titel: DOTARI STOMATOLOGIE
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 11, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
Los: LOT-0012
Titel: DOTARI DIABET
Beschreibung: Achizitia de echipamente – conform fiselor tehnice si criteriilor de atribuire pentru LOT 12, anexa la Caietul de Sarcini
Interne Kennung: 12