565758-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bildverarbeitungssoftwarepaket – Nákup SW pro fotogrammetrické stanice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup SW pro fotogrammetrické stanice
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je nákup SW pro fotogrammetrické stanice, umožňující poloautomatické vyhodnocení tvarů střech a kompletaci 3D objektů, včetně údržby/podpory na 24 měsíců. Veškeré parametry požadovaného software a další podrobnosti jsou uvedeny v příloze č. 1 ZD.
Interne KennungZÚ-03743/2026-12020
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48328000 Bildverarbeitungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001