565763-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Brennstoffe – Furnizare carburant auto pe baza cardurilor de credit
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare carburant auto pe baza cardurilor de credit
Beschreibung: Furnizarea de carburanți pe bază de carduri electronice, conform caracteristicilor tehnice solicitate în Caiet de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor - 20 zile. Termen de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificare/informatii suplimentare este in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 37832144/4/PAAP 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Valoarea estimata a acordului cadru: Nr. crt. Denumire UM Cantitate minima Cantitate maxima Pret/U.M (lei, fara TVA) Valoare minima (lei, fara TVA) Valoare maxima (lei, fara TVA) 1. Benzina fara plumb litri 40.000 80.000 9.36 374.400,00 748.800,00 2. Motorina litri 80.000 160.000 10,42 833.600,00 1.667.200,00 Valoare totala acord cadru 1.208.000,00 2.416.000,00 Valoarea estimata a contractelor subsecvente: Nr. crt. Denumire UM Cantitate minima contract subsecvent Cantitate maxima contracont subsecvent Pret/U.M (lei, fara TVA) Valoare minima (lei, fara TVA) Valoare maxima (lei, fara TVA) 1. Benzina fara plumb litri 20.000 40.000 9.36 187.200,00 374.400,00 2. Motorina litri 40.000 80.000 10,42 416.800,00 833.600,00 Valoare totala contract subsecvent 1.208.000,00
Interne Kennung: 1