565794-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii cieplnej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii cieplnej
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowe dostarczanie ciepła (dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej) do kompleksu budynków Prokuratury Krajowej umiejscowionego w Warszawie (02-676), ul. Postępu 3, za pomocą sieci ciepłowniczej w ilości wynikającej z mocy cieplnej zamówionej i planowanego zużycia energii cieplnej przez okres 36 miesięcy począwszy od dnia 1 września 2026 r. (tj. po wygaśnięciu aktualnie obowiązującej w tym zakresie umowy) lub do wcześniejszego wyczerpania ilości zamówionej energii cieplnej, w zależności od tego co nastąpi pierwsze.
Interne Kennung1001-10.261.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup energii cieplnej.