2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de dienstverlening inzake legionellabestrijding
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de dienstverlening inzake legionellabestrijding. Dit omvat zowel het uitvoeren van geplande als urgente staalnames, het opstellen en/of updaten van beheersplannen en daaraan gekoppelde beheersmaatregelen, het voorzien van opleidingen en expertise, etc. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. De opdracht neemt de vorm aan van een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten – zie punt 1.2 voor meer informatie. De aanbestedende overheid treedt op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, en dit ten aanzien van de entiteiten vermeld in 1.2.1 (de ‘bestellers’).
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/160831
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 90713100 Beratung in Sachen Wasserversorgung und Abwasser in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/160831 - 1
Beschreibung: Perceel één: de provincies West- & Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/HFB/OP/160831 - 2
Beschreibung: Perceel twee: de provincies Antwerpen & Limburg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026/HFB/OP/160831 - 3
Beschreibung: Perceel drie: de provincie Vlaams-Brabant en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 3