2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Autolease
Beschreibung: Voor UWV zijn full operational leaseauto’s nodig die op naam van de organisatie worden geregistreerd, en inzetbaar zijn voor medewerkers die recht hebben op een leaseauto. Ook heeft UWV afdelingsauto's voor specifieke afdelingen. De geschatte omvang van de Opdracht over zes (6) jaar is circa €26.000.000,- exclusief btw. Deze schatting is gebaseerd op jaarlijks circa 75 leaseauto's. De maximale waarde is door ons vastgesteld op €39.000.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: AM.2025.490
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Autolease en aanverwante dienstverlening
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34111200 Limousinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34111100 Kombiwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: * Shortlease en flexibele leasecontracten voor tijdelijke inzet leaseauto's. * Wagenparkbeheer. * Modernisering Interne Bedrijfsvoering (zie eis 12 in bijlage 5. Programma van Eisen).