See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de Servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 373.000 tone grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1
Beschreibung: Acord cadru de Servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 373.000 tone grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, împărţită pe loturi, astfel: Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași )– beneficiar ANRSPS UT 515 București: Lot 1-Lot 20:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 2.500 tone. - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone. Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt )– beneficiar ANRSPS UT 370 Ionești-Vâlcea: Lot 21-Lot 40:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 2.500 tone. - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone. Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș )– beneficiar ANRSPS, UT 260 Porumbacu Sibiu: Lot 41-Lot 56:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 2.500 tone. - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone. Lot 57:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 2.500 tone. - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 6.500 tone. Servicii de depozitare (păstrare și conservare) grâu pe durata acordului cadru Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava )– beneficiar ANRSPS UT 265 Valea Seacă, Bacău: Lot 58-Lot 73:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 2.500 tone. - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 5.000 tone. Lot 74:- Cantitate minimă de grâu de depozitat: 2.500 tone. - Cantitate maximă de grâu de depozitat: 6.500 tone. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificare/informaţiilor suplimentare:in a -11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 26288978_2022_PAAPD1353165
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași). Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 2.500 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 312.000,00 lei
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Lot 6 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Lot 7 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Lot 8 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Lot 9 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Lot 10 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Lot 11 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Lot 12 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Lot 13 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Lot 14 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Lot 15 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Lot 16 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Lot 17 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Lot 18 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Lot 19 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Lot 20 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona I (județele Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova, Buzău, Brăila, Tulcea, Constanța, Ialomița și Călărași).
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Lot 21 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt). Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 2.500 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 312.000,00 lei
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Lot 22 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Lot 23 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Lot 24 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Lot 25 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Lot 26 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Lot 27 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Lot 28 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Lot 29 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Lot 30 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Lot 31- Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Lot 32 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Lot 33- Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Lot 34 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Lot 35- Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Lot 36 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Lot 37- Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Lot 38 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Lot 39- Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Lot 40 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona II (județele Argeș, Râmnicu Vâlcea, Gorj, Caraș Severin, Mehedinți, Dolj, Olt)
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Lot 41 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș). Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 2.500 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 312.000,00 lei
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Lot 42 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Lot 43 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Lot 44 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Lot 45 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Lot 46 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Lot 47 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Lot 48 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Lot 49 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Lot 50 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Lot 51 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Lot 52 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Lot 53 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Lot 54 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Lot 55 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Lot 56 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Lot 57 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.500 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș)
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.500 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona III (județele Sibiu, Alba, Hunedoara, Timiș, Arad, Bihor, Sălaj, Cluj, Satu Mare și Mureș). Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 2.500 to., cantități maxime 6.500 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 6.500 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 405.600,00 lei
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Lot 58 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava). Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 2.500 to., cantități maxime 5.000 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 5.000 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 312.000,00 lei
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Lot 59 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Lot 60 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Lot 61 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Lot 62 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Lot 63 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Lot 64 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Lot 65 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Lot 66 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Lot 67 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Lot 68 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Lot 69 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Lot 70 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Lot 71 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Lot 72 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Lot 73 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 5.000 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Lot 74 - Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.500 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava)
Beschreibung: Acord Cadru de servicii de depozitare (păstrare și conservare) pentru cantitatea maximă de 6.500 to. grâu de panificaţie gradul Ro Nr. 1, Zona IV (județele Galați, Vrancea, Vaslui, Bacău, Neamț, Iași, Botoșani, Suceava). Conditii tehnice de calitate (calitate si caracteristici), conform Caiet de sarcini. Estimări ale cantităților care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru: cantități minime 2.500 to., cantități maxime 6.500 to. Estimări ale cantităților care ar putea face obiectul celui mai mare contract subsecvent dintre cele care se estimează că ar putea să fie atribuite pe durata acordului-cadru: cantități maxime 6.500 to. Valoarea estimată maximă a celui mai mare contract subsecvent 405.600,00 lei
Interne Kennung: 74