565810-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborzentrifugen und Zubehör – Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wg części: cz. I - wirówki z dwoma rotorami, cz. II - dwóch miniwirówek z zestawem rotorów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wg części: cz. I - wirówki z dwoma rotorami, cz. II - dwóch miniwirówek z zestawem rotorów.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio do części I i II.
Interne Kennung5B10.291.1.153.2025.MB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: wirówki z dwoma rotorami
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części I
Interne Kennung5B10.291.1.153.2025.MB dostawa sprzętu laboratoryjnego do część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II: dwóch miniwirówek z zestawem rotorów
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części II
Interne Kennung5B10.291.1.153.2025.MB dostawa sprzętu laboratoryjnego do część II