2. Verfahren
Verfahren
Titel: DESIGN, DELIVERY, CONSTRUCTION, DECORATION, FURNISHING AND DISMANTLING OF A FLEMISH-DUTCH STAND AT THE TRADE FAIR GÖTEBORG BOOK FAIR FROM 23 TO 26 SEPTEMBER 2027 (180m²).
Beschreibung: Negotiated procedure without prior publication for services
Interne Kennung: LIVLA2026 - GÖTEBORG BOOK FAIR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De plaatsing van deze opdracht gebeurt via onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking, op basis van artikel 42, § 1, 1°, a), van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De economisch meest voordelige offerte wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding, die bepaald wordt op basis van de gunningscriteria zoals aangegeven in A.5.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LIVLA2026 - GÖTEBORG BOOK FAIR
Beschreibung: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking voor diensten
Interne Kennung: 1