565816-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2026-2027
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2026 - 2027. 2.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 9. Ponadto w Załączniku nr 8 do SWZ Zamawiający udostępnił wykaz ulic wraz z określeniem długości poszczególnych dróg i wskazaniem rodzaju ich nawierzchni. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. W przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy, usług stanowiących nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na wykonaniu usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg i ulic na terenie miasta i gminy Swarzędz. Warunki, na jakich będą udzielone ww. zamówienia, będą odpowiadały warunkom określonym w dokumentacji niniejszego postępowania, przez co w szczególności należy rozumieć warunki realizacji usług szczegółowo opisane w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający przeprowadzi stosowne postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości zamawianych usług (zimowego utrzymania dróg i ulic w danym standardzie, wywozu spryzmowanego śniegu/zmarzliny) w wysokości do 80% całkowitego maksymalnego zobowiązania Zamawiającego na warunkach określonych we Wzorze umowy - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.
Interne KennungWRPZP-271-35/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPełen opis wymagań, sposób komunikacji, sposób składania i otwarcia ofert oraz wszelkie niezbędne informacje zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg i ulic na terenie Miasta i Gminy Swarzędz wraz z materiałem w sezonie 2026 - 2027. 2.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 9. Ponadto w Załączniku nr 8 do SWZ Zamawiający udostępnił wykaz ulic wraz z określeniem długości poszczególnych dróg i wskazaniem rodzaju ich nawierzchni. Wewnętrzny identyfikator: WRPZP.271-35/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości zamawianych usług (zimowego utrzymania dróg i ulic w danym standardzie, wywozu spryzmowanego śniegu/zmarzliny) w wysokości do 80% całkowitego maksymalnego zobowiązania Zamawiającego na warunkach określonych we Wzorze umowy - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.