See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider Gebiedsprogramma Brightlands Maastricht Health Campus
Beschreibung: De opdracht heeft als doel het leveren van één overkoepelend projectleider die de samenhang en voortgang borgt tussen (i) het gebiedsprogramma Campus en Campuspoort, (ii) de campusontwikkeling Brightlands Maastricht Health Campus en (iii) de voorbereiding/ uitvoering van de projecten uit het ontwikkelplan (onderdeel van de samenwerkingsovereenkomst tussen de campuspartners).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79610000 Servicios de colocación de personal
5. Lote
Lote: LOT-0000