2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele Schil NPO
Beschreibung: De NPO zoekt gespecialiseerde dienstverleners voor een Flexibele Schil, bestaande uit twee percelen, ter ondersteuning van de digitale ambities van de publieke omroep. De opdracht omvat het leveren van flexibel inzetbare expertise voor het ontwerpen, ontwikkelen, testen, implementeren en doorontwikkelen van digitale producten en platformen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tech/Engineering
Beschreibung: Perceel 1 betreft het leveren van technische expertise voor het ontwerpen, ontwikkelen, testen, implementeren en doorontwikkelen van digitale applicaties en platformen van de NPO, inclusief data- en AI-gedreven oplossingen.
Los: LOT-0002
Titel: Product, Design & Strategie
Beschreibung: Perceel 2 betreft het leveren van flexibel inzetbare expertise op het gebied van productontwikkeling, design en strategische vraagstukken ten behoeve van de digitale producten van de NPO.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Flexibele Schil NPO
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
Clasificación adicional (cpv): 72212200 Servicios de desarrollo de software de conexión en red, Internet e intranet
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Tech/Engineering
Lote: LOT-0002
Título: Product, Design & Strategie