2. Verfahren
Verfahren
Titel: Iekštelpu kosmētiskie remontdarbi administratīvajā korpusā un teritorijas labiekārtošanas darbu veikšana
Beschreibung: Iekštelpu kosmētiskie remontdarbi administratīvajā korpusā un teritorijas labiekārtošanas darbu veikšana. Būvdarbi tiks veikti ēkā, kas atrodas Skaļupēs, Līgatnes pagastā, Cēsu novadā, LV-4108 (kadastra apzīmējums 4262 002 0032 002), un tie ir saistīti ar iepriekš noslēgtā "Būvniecības līguma par administratīvā korpusa fasādes vienkāršotu atjaunošanu un inženierkomunikāciju atjaunošanu" ietvaros nepabeigto būvdarbu pabeigšanu. Pretendentam, sagatavojot piedāvājumu, jāņem vērā, ka būvdarbi tiks veikti vairākās ēkas vietās, esošo būvdarbu izpildes stadijā, un šie apstākļi ir jāiekļauj darbu organizācijas risinājumos, izpildes termiņā un līgumcenā.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten