2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Tęczowa i Logistyczna wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 2 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Nasadzenie drzew alejowych w pasach drogowych ulic Tęczowej i Logistycznej wraz z późniejszą usługą ich pielęgnacji w miejscowości Bielany Wrocławskie, Gmina Kobierzyce z podziałem na 2 części: Część 1 – ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce. 1) Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 13 do SWZ. 2) Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 5 do SWZ. 3) Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 13szt. b) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 12szt. c) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 1szt. d) Klon polny ‘Elsrijk’ (Acer campestre 'Elsrijk') obwód pnia 14-16cm - 18szt. Łącznie 44 sztuki drzew Część 2 – ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41, Gmina Kobierzyce. 1) Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 13 do SWZ. 2) Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 11 do SWZ. 3) Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia (drzewa): a) Grab pospolity (Carpinus betulus) obwód pnia 14-16cm - 26szt. b) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14- 16cm - 29szt. c) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-16cm - 38szt. d) Klon czerwony ‘Armstrong’ (Acer rubrum 'Armstrong') obwód pnia 14-16cm - 20szt. e) Klon polny (Acer campestre) obwód pnia 14-16cm - 55szt. f) Klon jawor (Acer pseudoplatanus) obwód pnia 14-16cm – 42szt. g) Brzostownica japońska (Zelkova serrata) obwód pnia 10-12 cm – 11szt. h) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 4szt. i) Świdośliwa drzewiasta 'Robin Hill' (Amelanchier aroreab ‘Robin Hill’) obwód pnia 8-10cm – 22szt. j) Jarząb pospolity 'Fingerprint' (Sorbus aucuparia 'Fingerprint') obwód pnia 12-14cm – 21szt. Łącznie 268 sztuk drzew. 2. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia (krzewy): a) Kalina koralowa ‘Compactum’ (Viburnum opulus ‘Compactum’) wysokość 1,0–1,2 m – 12szt b) Trzmielina oskrzydlona ‘Compactus’ (Euonymus alatus ‘Compactus’) wysokość 1,2–1,5 m – 29szt. c) Dereń biały (Cornus alba) wysokość 1,0–1,2 m – 13szt. d) Śnieguliczka biała ‘Duhamel’ Symphoricarpos albus ‘Duhamel’ wysokość 1,0–1,2 m – 21szt. Łącznie krzewów 75 sztuk
Interne Kennung: RZP.271.47.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – ul. Tęczowa, dz. ew. nr 282/72, Gmina Kobierzyce.
Beschreibung: 1) Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 13 do SWZ. 2) Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 5 do SWZ. 3) Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia: a) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14-16cm - 13szt. b) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-18cm - 12szt. c) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 1szt. d) Klon polny ‘Elsrijk’ (Acer campestre 'Elsrijk') obwód pnia 14-16cm - 18szt. Łącznie 44 sztuki drzew
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41, Gmina Kobierzyce.
Beschreibung: Część 2 – ul. Logistyczna, dz. ew. nr 282/56, 282/41, Gmina Kobierzyce. 1) Wymagania dotyczące materiału roślinnego, sposobu nasadzeń, pielęgnację zawiera Załącznik nr 13 do SWZ. 2) Nasadzenia należy wykonać zgodnie z załączoną koncepcją projektową drzew alejowych stanowiącą Załącznik nr 11 do SWZ. 3) Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia (drzewa): a) Grab pospolity (Carpinus betulus) obwód pnia 14-16cm - 26szt. b) Grab pospolity ‘Lukas’ (Carpinus betulus ‘Lukas’) obwód pnia 14- 16cm - 29szt. c) Klon pospolity ‘Royal Red’ (Acer platanoides ‘Royal Red’) obwód pnia 16-16cm - 38szt. d) Klon czerwony ‘Armstrong’ (Acer rubrum 'Armstrong') obwód pnia 14-16cm - 20szt. e) Klon polny (Acer campestre) obwód pnia 14-16cm - 55szt. f) Klon jawor (Acer pseudoplatanus) obwód pnia 14-16cm – 42szt. g) Brzostownica japońska (Zelkova serrata) obwód pnia 10-12 cm – 11szt. h) Klon srebrzysty ‘Pyramidalis’ (Acer sacharinum ‘Pyramidalis’) obwód pnia 14-16 cm – 4szt. i) Świdośliwa drzewiasta 'Robin Hill' (Amelanchier aroreab ‘Robin Hill’) obwód pnia 8-10cm – 22szt. j) Jarząb pospolity 'Fingerprint' (Sorbus aucuparia 'Fingerprint') obwód pnia 12-14cm – 21szt. Łącznie 268 sztuk drzew. 2. Zestawienie ilościowe przyjętych do nasadzeń roślin będących przedmiotem niniejszego zamówienia (krzewy): a) Kalina koralowa ‘Compactum’ (Viburnum opulus ‘Compactum’) wysokość 1,0–1,2 m – 12szt b) Trzmielina oskrzydlona ‘Compactus’ (Euonymus alatus ‘Compactus’) wysokość 1,2–1,5 m – 29szt. c) Dereń biały (Cornus alba) wysokość 1,0–1,2 m – 13szt. d) Śnieguliczka biała ‘Duhamel’ Symphoricarpos albus ‘Duhamel’ wysokość 1,0–1,2 m – 21szt. Łącznie krzewów 75 sztuk