See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trzech eksponatów - robotów: Amcea Deskop Head & Neck Humanoid Robot na potrzeby wystawy mobilnej Nauka dla Ciebie.
Beschreibung: Dostawa trzech eksponatów - robotów: Amcea Deskop Head & Neck Humanoid Robot na potrzeby wystawy mobilnej Nauka dla Ciebie.
Interne Kennung: DZP.260.68.2024.MSt
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa trzech eksponatów – robotów: Ameca Desktop Head & Neck Humanoid Robot na potrzeby wystawy mobilnej Nauka dla Ciebie.
Beschreibung: Dostawa trzech eksponatów – robotów: Ameca Desktop Head & Neck Humanoid Robot na potrzeby wystawy mobilnej Nauka dla Ciebie.