2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uzavření rámcových dohod na dodávky spotřebního materiálu pro DNA analýzy a provoz biochemických analyzátorů
Beschreibung: Jedná se o čerpání spotřebního materiálu na základě uzavřených pěti rámcových dohod prostřednictvím kupních smluv, jehož specifikace je uvedena v každé jednotlivé rámcové dohodě .
Vorherige Bekanntmachung: 283092-2025
Interne Kennung: KRPH-120153/ČJ-2023-0500NE-VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. část - Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro amplifikaci DNA - základní screening
Beschreibung: Jedná se o čerpání na základě uzavřené rámcové dohody na plynulé zásobování spotřebním materiálem pro kvantifikaci DNA , pro potřeby provádění kriminalistických expertíz v oboru genetiky, jehož specifikace je uvedena v příloze RD.
Interne Kennung: KRPH-114833/ČJ-2023-0500NE-VZ
Los: LOT-0004
Titel: 4. část VZ - Rámcová dohoda na dodávky spotřebního materiálu pro izolaci DNA
Beschreibung: Jedná se o čerpání spotřebního materiálu na základě uzavřené rámcové dohody, jehož specifikace je uvedena v příloze rámcové dohody.
Interne Kennung: KRPH-114835/ČJ-2023-0500NE-VZ