565952-2026 - Wettbewerb
Polen – Druckpapier – Sukcesywna dostawa papieru o różnym formacie i gramaturze.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa papieru o różnym formacie i gramaturze.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru o różnym formacie i gramaturze. Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być pełnowartościowy w pierwszym gatunku, w tym bez odkształceń, nie uszkodzony mechanicznie. Papier musi być opakowany oryginalnie, opakowania muszą być nienaruszone, posiadać zabezpieczenia zastosowane przez producenta oraz znaki identyfikujące produkt. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących papieru został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym Formularz asortymentowo–cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi odrębny plik w formacie Excel. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ stanowiącym ogólne warunki umowy.
Interne KennungBAI.272.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywna dostawa papieru o różnym formacie i gramaturze