565955-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – ZZP.261.14.2026 Usługi druku techniką offsetową, oprawy i dostawy Publikacji książkowych i nutowych (wznowienia i nowość) na potrzeby PWM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZZP.261.14.2026 Usługi druku techniką offsetową, oprawy i dostawy Publikacji książkowych i nutowych (wznowienia i nowość) na potrzeby PWM
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi sukcesywne wykonywanie usług w zakresie druku techniką offsetową, oprawy i dostawy publikacji książkowych i nutowych (wznowienia i nowość) na potrzeby PWM.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Publikacja nutowa w oprawie zeszytowej druk z diapozytywów i plików pdf;
BeschreibungPublikacja nutowa w oprawie zeszytowej druk z diapozytywów i plików pdf;
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 Publikacje nutowe i książkowe w oprawie zeszytowej i miękkiej klejonej druk plików pdf;
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 Publikacja w oprawie miękkiej klejonej ze skrzydełkami z serii Małe Monografie druk plików pdf;