See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtuālās apmācību vides un to programmatūras izstrāde un iegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Beschreibung: Virtuālās apmācību vides un to programmatūras izstrāde un iegāde Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas vajadzībām
Interne Kennung: IeM VUGD 2025/61
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mācību auditorija ar vizuālajiem, skaņas, gaismas, dūmu un vēja efektiem
Los: LOT-0002
Titel: Virtuālā dronu simulatora vadības pultis
Los: LOT-0003
Titel: Interaktīvie displeji ar statīvu auditorijām
Los: LOT-0004
Titel: Interaktīvie displeji
Los: LOT-0005
Titel: Interaktīvie displeji āra apstākļiem
Los: LOT-0006
Titel: Portatīvie enerģijas avoti
Los: LOT-0007
Titel: Ugunsdzēsēju glābēju autovadītāju braukšanas simulatori
Los: LOT-0008
Titel: Ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu virtuālās apmācības vides aprīkojums