See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego dla pracowni Hemodynamiki do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego dla pracowni Hemodynamiki do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Radomsku. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 części/ zadania. 3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy oraz w Załącznik nr 1a do SWZ - Parametry techniczne. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ
Interne Kennung: 782/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr1 - Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15- Szczegóły w Załączniku nr 1 do SWZ - Formularz cenowy
Interne Kennung: Pakiet nr 15